1 / 12
Renault Trafic 1.9 DCI 2005 GODINA FRIGO LADILNIK
2 €
15.08.2022 11:34

Куманово / Куманово

Se prodava Reno Trafic 1.9 DCI Frigo Ladilnik vo super sostojba so realni 232000 KM Registriran na MK tablici.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075273693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам