1 / 10
ИНДУСТРИСКИ ОБЈЕКТ ХАЛА 1325м2
3 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.10.2022 09:16

Велес / Велес

СЕ ИЗДАВА индустриски објект хала, во Индустриска зона Речани, Велес.
Локацијата е идеална за магацин или производство бидејки се наогја до автопатот Скопје-Велес.
Халата е со површина 1325м2 на 3 спрата поврзани со теретен индустриски лифт и скали.
Халата има сопствен бунар за вода, приклучок на електрична енергија и е погодна за секаков вид на дејност.
Во склоп на халата има и канцеларии, чајна кујна и санитарен јазол.
Телефон за контакт 078 216 860 и 078 216 622

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Unistar Trejd DOOEL
Потврден огласувач
078216860
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам