1 / 6
Се продава куќа над Соколана
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2022 22:46

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

216 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

285 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

ул. Бошко Буха

Се продава куќа над Соколана со вкупна површина од 186 м2 + помошни простории 30м2, гаражa од 30 м2 и двор од 285м2. Куќата има три посебни влезови и станови од 80м2, 69м2 и 37м2.

Информација на тел. 070278727 и 070655506

Цена по договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Jadranka Jakimovska
ул. Бошко Буха
Потврден огласувач
070272727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам