1 / 8
SEprofava ilisedv sokirij
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 17:40

Куманово / Куманово

Квадратура:

2500 m²

LSeproava objeka voindustriska zona bedinje kumanovo 65% idadenso kirija 2950€ 35% je slooen golema sala 36x23 m bez stubovi i hotek so 5 sobi slobodnisu

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

Babilon Group
Потврден огласувач
071/994-279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам