1 / 4
Cerada za Ford Tranzit 2009
1 €
22.02.2023 15:32

Гостивар / Гостивар

Cerada komplet so zelezoto i daskite stranicno + toa PVC plastikata za kaj krovot gore.
Sacuvanoe ne e osteteno isto kako e na slika, pasuvat na prikolka 3.30cm dolzina.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Xomi
Потврден огласувач
072777739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам