1 / 3
ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ ВО ARCHOME
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 11:58

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Во тек е продажба на деловни простории во комплексот ArcHome - Куманово.
Деловните простории се со површина од 300м2 и 150м2 со можност за спојување.
Комплекост располага со 180 стана, со обезбедени паркинг места.

Цена по договор.
Повеќе инфо: 070286430 или 071276900

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Laura
Потврден огласувач
070286430 / 071276900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам