Se prodava niva vo kumanovo
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.12.2022 19:13

Куманово / Куманово

Квадратура:

627 m²

Тип на земјиште:

Останато

Lokacija: banevo trlo

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
070282314
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам