1 / 3
Aluminiumski bandazi 5x100-15ki Golf 4, Audi A3, Ibiza,Polo
6.500 МКД
24.01.2023 17:28

Кочани / Кочани

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

Останато

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 5 дупки

Bandazite odgovaraa za:
- Golf 4, Bora, Beetle, Polo...
- Skoda Octavia, Praktik, Roomster, Rapid...
- Seat Leon, Toledo, Ibiza...
- Audi A3...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Aluminiumski Bandazi
Потврден огласувач
077859310
Испрати Е-маил до огласувачот

Aluminiumski bandazi 5x100-15ki Golf 4, Audi A3, Ibiza,Polo

6500 МКД

Aluminiumski bandazi 16ki orginal za MERCEDES

8500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам