1 / 3
ПЛАЦ на 1км од ЦЕНТАР НА ГРАДОТ - НАРОДНА РЕВОЛУЦИЈА
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.01.2023 21:44

Куманово / Куманово

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац на ул. Народна Револуција на само 1км од центарот на градот, 800м од Стокомак Соколана. За сите подетални информации слободно обратете се во секое време.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078545343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам