1 / 4
MICHIGAN BAGER
7.000 €
14.11.2022 16:15

Битола / Битола

SE PRODAVA BAGER MICHIGAN UVOZ CH. BAGEROT E VO KOMPLETNO ISPRAVNA SOSTOJBA SO VOZDUSNI KOCNICI, MOTOROT E 6 CILINDRI RABOTI PERFEKNO TEL 070 373 887

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава / Можна е замена од:

Bujar
Потврден огласувач
070373887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам