1 / 3
Se izdava magacinski prostor
1 МКД
15.09.2022 07:08

Кавадарци / Кавадарци

Se izdava magacinski prostor od 100m2. 0d 600m2 Poveke info na 070207033 Blasko

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Blasko
Потврден огласувач
070207033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам