1 / 3
Се продава куќа со дворно земјиште во центар на Куманово
150.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.09.2022 16:27

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

265 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Доктор Рибар бр37

Се продава дворно земјиште со куќа и помошен објект во центар на Куманово.
Куќата е со површина од 90 м2, дворно земјиште од 265 м2 (не ја вклучува куќата) и помошен објект (нова градба) со површина од 40м2.
Вкупно целото земјиште е со површина од 384м2 и излегува на две улици: Доктор Рибар и Поток Серава.
Број на парцела: 21282

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
+46793011858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам