1 / 3
Се продава куќа во Диво Насеље
100.000 €
Цената не е фиксна
30.07.2022 23:33

Куманово / Куманово

Број на соби:

9

Квадратура:

174 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

155 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1974

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Александар Здравковиќ бр.17A

Се продава куќа на ул. Александар Здравковиќ бр.17A во близина на поранешен Мини маркет (маркет Кипер), над Зелениот пазар - место викано Диво Насеље.
Располага со дворно место од 155м2, стамбен простор 174м2 (сутерен 57м2 + спратови 117м2) плус гаража од 14м2. Куќата има два влеза.
Имотот располага со уредна документација. Цена по договор.

Контакт:
Богица - 078821966

Shtëpi në shitje në rr. Aleksandar Zdravkoviç, numër 17A afër ish-mini marketit (Kipper Market), mbi Tregun e Gjelbër - vendi i quajtur Divo naselje.
Ka oborr 155m2, sipërfaqe 174m2 (bodrum 57m2 + kate 117m2) plus garazh 14m2. Shtëpia ka dy hyrje.
Prona ka dokumentacion te rregullt. Çmimi me marëveshje.

Kontaktoni:
Bogica - 078821966

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Богица
Потврден огласувач
078821966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам