1 / 1
PLAC GRADEZNO ZEMJISTE
100 €
23.01.2023 10:58

Куманово / Куманово

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Lokacija do De luxe autosalon
So 3 markiciza gradba cist imoten list poveke info na TEL...071311013

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
071311013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам