1 / 1
Se prodava Podrum 25m2 Karpos pozadi City Mall
По Договор
01.09.2022 12:04

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava podrum od 25 m2 vo noviot Kompleks City Garden na -2 nivo.

Planet Nedviznini
071481857

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

PLANET NEDVIZNINI
МИТРОПОЛИТ Т. ГОЛОГАНОВ БР. 26
Потврден огласувач
071481857
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам