Se prodava niva
1 €
Цената не е фиксна
30.05.2022 18:16

Куманово / Куманово

Квадратура:

70002 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo s.Recica , 7000 m2. Cena po dogovor. Tel za kontakt 076/ 602 493 - Dragutin

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Frosina
Потврден огласувач
075882769
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам