1 / 3
STAN VO STROG CENTAR
По Договор
25.09.2022 11:30

Куманово / Куманово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

59 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1970

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Done Bozhinov br.7

Se prodava stan od 59m2 vo strog centar na gradot so sopstven podrum i garaza, za povekje informacii kontaktirajte na dolu navedeniot broj na Viber ili WhatsApp.
+4917645833215 +4917645833215 +4917645833215 +4917645833215

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Dako
Потврден огласувач
078256296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам