1 / 7
Se izdava deloven prostor od 370 m2
1 €
23.06.2022 17:38

Струмица / Струмица

Se izdava prekrasen deloven prostor na izlezot od s.Dabile prema Bosilovo od levata star pogoden za poveke nameni za podetalni ninformacii vo Agencijata za nedviznosti PROSTOR ili na tel.075-488-259

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Ag.za ned. prostor
O
Потврден огласувач
075488259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам