1 / 7
Dell Inspiron, AMD A6, 2.5GHz, 11.6" HD, 4GB DDR4 SD
135 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
24.08.2022 14:24

Тетово / Тетово

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

AMD A-Serie

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

11 - 12 инчи

Dell Inspiron High Performance Laptop, AMD A6-9220e processor 2.5GHz, 11.6" HD Display, 4GB DDR4 SDRAM, 32GB eMMC Flash Memory, Windows 10 (Gray)

Laptopot e kupen vo USA vo 2020 god. Malku upotreben. Izgleda kako nov. Idealen za prezentacii (lesen 1 kg)
Originalen Windows 10, Baterija 4-6 casa. Originalen polnac.

Link: https://www.amazon.com/Dell-Inspiron-Performance-processor-Microsoft/dp/B07BKVWWXB

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Agon
Потврден огласувач
075478882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам