1 / 5
Se izdava deloven prostor Bit pazar Centar Cair
По Договор
17.06.2022 22:02

Чаир / Скопје

se izdava deloven prostor na bit pazar odma kaj mostot pod manex pogoden za magacin,kancelarija ili xxx
120m2 cena po dogovor
kontakt: 070735567 Agim

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Ato
Потврден огласувач
078282082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам