1 / 2
PLAC VO BEDINJE
11.111.111 €
14.09.2022 16:08

Куманово / Куманово

Квадратура:

2200 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac vo Bedinje -reka
do pat pogoden za izgradba na vikendica stovarishte ,pogon za mal biznis .povekje informacii na
076-425-462

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

X
Потврден огласувач
075 425 462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам