1 / 2
Plac na industriska Bedinje
20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2022 21:38

Куманово / Куманово

Квадратура:

1600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac do Agro kumanovo ,od 1600 m2 ,gradezno zemjishte za sekakva namena povekje informacii na
076-425-462

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

X
Потврден огласувач
075 425 462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам