1 / 8
AKVARIUM
9.000 МКД
Цената е фиксна
16.05.2023 11:31

Тетово / Тетово

Se pordava akvarium so 3d pozadina
80cm dolzina
40cm sirina
55cm visina
Akvariumot poseduva full oprema se prodava komplet kako na slikite so kapak svetlo pumpa dekoracii pozadina trevi pesok greac termometar ribi stalaza.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Се продава од:

ime
Потврден огласувач
075749746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам