1 / 9
GRAZA MAGACIN DELOVEN PROSTOR vo porta vlae
25.000 €
16.06.2022 13:00

Карпош / Скопје

Se prodava 30m2 po cena od 25.000 evra ili se izdava za 150 evra mesecno
tel. 078/315-263

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
078315263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам