1 / 8
Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана
1 €
Цената не е фиксна
25.12.2022 16:02

Прилеп / Прилеп

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква намена,гумен под,два влеза,тоалети,HACCP систем за работа и производство со прехрамбена дејност итн..

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

D
Потврден огласувач
078304113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам