1 / 1
Kupuvam stara kukja ili plac vo centarot na Kumanovo
30.000 €
25.10.2022 18:10

Куманово / Куманово

Квадратура:

300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Kupuvam stara kukja ili plac vo centarot na gradot. Za ponudi kontaktirajte me na viber.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Aleks
Потврден огласувач
076928818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам