1 / 2
nova kuca
130.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2022 13:32

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2011

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

svetinikolski pat bez broj

kucata se naogja sproti deluxe salon

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076615109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам