1 / 12
prodavam kuca
200.000 €
04.10.2022 15:21

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Nikola tesla

Kucata e napravena 2018
•Podno greenje + radiatori
•Zatvoren sistem solarno
•Klimi vo dnevenite i spalnite sobi
•Na prv sprat ima dve spalni, kotlara, kupatilo, dnevna i kujna.
•Na vtoriot sprat ima dve spalni, kupatilo, ostava, dnevna, kujna i dve terasi.
•Parking + Garaza 15 kvadrati.
•Paradox sistem kameri i senzori niz celata kuca.
•Poplocen dvor
Kontakt # 070-557-869

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
070557869
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам