1 / 2
Se iznajmuva/prodava deloven prostor vo centar na Kumanovo
1 €
04.06.2022 14:34

Куманово / Куманово

Квадратура:

100 m²

100 m2 deloven prostor - za iznajmuvanje ili prodavanje.

Adresa: Nagoricki Sokak - Ivo Lola Ribar br.22

Dukjanot e vo odlicna sostojba i e pogoden za razlicen vid na biznisi

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Angelovska Ljilja
Потврден огласувач
078441780
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам