SE IZDAVA MAGACIN SO KANCELARIJA
200 €
05.06.2022 09:13

Карпош / Скопје

Квадратура:

50 m²

magacinski prostor od 30m2 so galerija kancelarija od 20 m2
sopstven toalet i moznost za kujna
lokacija na Benziska Pumpa TOPTRADE na ul. Skupi br.67

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од: Претпријатие

TOPTRADE
ul. Skupi broj 67, Skopje Karpoš
Потврден огласувач
070393269
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам