1 / 2
Поволни парцели во атар на Ново Лагово
111.111 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2023 20:47

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

5181 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продаваат 2/3 со јасна позната страна , и решено имотно правни работи. Парцечите се со кп 300 301 302 и 303. Во мв Горно Садово во атар на Ново Лагово кон Прилеп . Соввлез од магострален пат за Битола од лева страна. Цената по договор Контакт. 070893775

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

David
Novo Lagovo
Потврден огласувач
38970766431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам