1 / 6
Se izdava dukjan
1 €
16.08.2022 20:49

Куманово / Куманово

Квадратура:

40 m²

Греење:

Нема

dukjan 40 kvadrat + dvorno mesto i maganic vo dvorot cena po dogovor
Lokacija : Narodna Revolucija 81 ( pod Mosa-mel Pekara na glava ulica )

071/214/976 Marko

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Pablo
Потврден огласувач
071634244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам