Baram prostor (stan, prodavnica, kancelarija, garsonjera)
50 €
23.08.2022 11:54

Карпош / Скопје

Квадратура:

20 m²

Baram 10-20m2 so sanitaren cvor za kancelarija vo taftalidze, karpos, gjorce petrov. Pozelno prazen lokal (si nosam svoe biro i stolica).

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се бара за изнајмување од:

oglas
Потврден огласувач
079233407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам