1 / 12
MASKI CASOVNICI SAATI TOP MODELI POGLEDNI OGLAS
100 €
23.11.2022 14:32

Тетово / Тетово

FESTINA - TOUR DE FRANCE 2014 komplet so kutija top sostojba quartz - 5500 den
SEIKO chronograph quartz orginal dobro socuvan raboti odlicno - 4500 den
SEIKO MOD NH35 masina extra raboti 5 meseci koristen komplet so kutija Steeldive 7500 den
LIGE 6831 - NH35 masina extra raboti 10 meseci koristen - 4000 den
CASIO - quartz - 700 den
DIESEL DZ7371- 4 TIME - top sostojba site 4 baterii novi quartz komplet so kutija - 12000 den
MOZNA ZAMENA ZA AUTOMATIC CASOVNICI MOZE I SO DOPLATA MOZE POVEKE ZA EDEN SEKAKOV DOGOVOR
CENITE NE SE FIXNI ZA KESH
TEL. 070267267

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Се продава од:

Dado
ТЕТОВО
Потврден огласувач
070267267
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам