1 / 12
EKSTRA namesten dvosoben stan od 55m2 Taftalidze 1 Diamond
500 €
Цената не е фиксна
16.01.2023 14:17

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

55 m²

Греење:

Централно

Спрат:

9 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Московска

Sifra> 23089

SE IZDAVA NOV kompletno opremen dvosoben stan od 55m2, vo Taftalidze 1 vo Diamond so centralno parno i sopstveno podzemno parking mesto...

Cena: 500evra

Kontakt mob:
075/534-820

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

REAL ESTATE DOMA DOM
ul. Mitropolit Teodosij Gologanov 72b lok.18
Потврден огласувач
00389 2 3051 300
075 534820
Испрати Е-маил до огласувачот

NOV 3-SOBEN 70m2 KOZLE -KAM MARKET

400 €

NAMESTEN 4-SOBEN 130m2 CENTAR UNIVERZALNA

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам