1 / 5
Scott Genius 940 M
900 €
19.09.2022 16:57

Брвеница / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

Velosipedot e vo perfektna sostojba, mnogu malce vozen.
Golemina na ram M
Trkala 29"
Shimano slx full
Kolce droper syncross
3x10 brzini

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Gale
Потврден огласувач
071262453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам