Se izdava sprat od kuca
200 €
Цената е фиксна
Денес 00:09

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

57 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

5 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Karshi PIN PETROL

Se izdrava polunamesten sprat od kuca poseben priklucok voda / struja renoviran kompletno 2022 godina pvc kucata e vednash karshi pin petrol na glaven pat

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Miroslav
Потврден огласувач
078294708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам