1 / 1
Се продава стан на плоштад во Куманово
51.000 €
Цената не е фиксна
17.08.2022 19:58

Куманово / Куманово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

52 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Плоштад Маршал Тито

Се продава стан во строгиот центар на градот. Квадратурата е 52 метри квадратни, има лифт, подрум и паркинг место.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
070313825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам