1 / 12
Se izdava trosoben stan
450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.08.2022 07:19

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Oktomvriska revolucija 20/3-18

Se izdava namesten stan .Stanot e kompletno opremen so nov mebel i pribor vo kujna.Se izdava za period od najmalku 1 godina
Cena 450 eur

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Boban
Потврден огласувач
078407471
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам