1 / 6
Se prodava Niva 460 m2/vednas do pat Ovce pole-Kumanovo/
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 09:27

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

460 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam /KP.1592-KO.Kokosinje/ Niva 460m2 cena: 5 evra m2 vednas do pat /pred s.Kokosinje- pozadi Zik Vinarija 1km od glaven pat Kumanovo-Sv.Nikole/privatizirano zemjiste 1/1...Odgovra za Vikendica i ovstarnik/nasad/pcelarnik i slicno...Javete se den porano ne ziveam vo Kumanovo...samo za seriozni kupuvaci...

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

MD
Потврден огласувач
076697160
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам