1 / 1
Lozje vednas pozadi Zik vinarija Kumanov-Ovce pole 317m2
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 07:16

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

317 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam Lozje 317m2/oprivatizirano zemjiste 1/1 na Juzna strana-Odgovara za Vikendica,Ovostarnik,Pcelarnik i dr. so pat 300-400metri od glaven pat Kumanovo-Sv.Nikole-vednas pozadi Zik vinarija-Kumanovsko vo Ovce pole...javete se den porano ne ziveam vo Kumanovo...

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

MD
Потврден огласувач
076697160
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам