1 / 8
Се изнајмува магацин 1415м2 во Пинтија
3 €
03.08.2022 09:28

Кисела Вода / Скопје

Се изнајмува магацин - отворен простор без пречки во Пинтија со површина од 1415м2.
Просторот се наоѓа на главна улица, лесен пристап за големи возила со можност за кружно движење, релативно е нов, подот е со плочки, располага со 2 рампи за утовар/истовар, роло врати, алармен систем со сензори против провала, 24-часовно обезбедување по договор.
До магацинот има и канцелариски простории со површина од 427м2:
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4346573

Цена по договор.

Контакт: 071 643 702

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од: Претпријатие

Saga Real Estate
Потврден огласувач
071643702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам