1 / 6
izrabotka na montazni vikendici
5 €
30.08.2022 18:44

Куманово / Куманово

Квадратура:

70 m²

Број на соби:

4

Греење:

Струја

Наместена:

Да

izraboruvame sekakov vid na montazni kukji kljuc na raka.
STEFI KOMPANI DOOEL.
075689342

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

robi
Потврден огласувач
075689342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам