1 / 3
Sky City-Prodazba na stanovi
1.250 €
19.07.2022 08:06

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bulevar Srbija

Prodavam celosno opremeni stanovi od:
53 mkv so edna spalna, 1350 eura/mkv
62 mkv so dve spalni 1300 eura/mkv
Nov nevseluvan od 99 mkv so tri spalni 1250eura/mkv.
Telefon za dopolnitelni informacii: 072241906 na Viber/What’s up ili
077452201 na mobilen

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
072241906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам