1 / 6
Kuca i ducan
1.200 €
14.06.2022 15:22

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

160 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1986

Година на реновирање:

2009

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Vuk Karadzic 17

Kuca na 2 sprata plus ducan pogoden za ordinacija i slicno,lokacija sproti OU Naim Frasheri

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Miroslav
Потврден огласувач
0038970300690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам