1 / 8
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
1 €
23.11.2022 16:54

Радовиш / Радовиш

Состојба на предмет
Нов

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
1 Кат деловен дуќан 200 м2 СПРЕМЕМ ЗА ВСЕЛУВАЊЕ !!!
2 кат 220 м2
3 каt 220 м2
Објектот се издава на долгорочен период

Лице за контакт 078/705-521 Никола .

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

NIKOLA
Потврден огласувач
078 705 521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам