1 / 1
Plac
33 €
14.10.2022 13:29

Куманово / Куманово

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac industriska zona dobrosane placot se naoga vednas do fabrika junior 070311910 urbanizirano

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
070311910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам