1 / 1
Велосипедот се менува за помал
1 €
03.09.2022 20:41

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Се менува велосипедот за сличен, но со помал рам, 15-17 инчи или Ѕ големина, може и женски. Може и замена со моја доплата. Велосипедот е многу малку користен, во одлична состојба. Пожелно понуди со слики на вибер.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Aleksej
Aerodrom
Потврден огласувач
078263144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам