1 / 4
Man 18/460 i Trailer Aluminska 27m
1 €
04.01.2023 20:19

Петровец / Скопје

Se prodava Man 18/460 i Trailer Aluminska 27m so bpv osovini vo dobra rabotna sostojba mozna e i zamena za poveke info Tell 071525450

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Suad kalac
Потврден огласувач
071525450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам