1 / 2
Kuka ispod tehnicka skola
36.500 €
04.08.2022 11:35

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

87 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

2003

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Kuzman Josifovski Pitu br. 27

Vrti na ovoj broj 077 834 638
Kukata e cvrsta gradba so dve sobi,kupatilo I hodnik na prizemje I isto tolku gore na potkrovje plus terasa...vkupno kvadratura Po imoten list 87 kvadrati korisen prostor. Nema dvor...
Info samo na 077 834 638

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

reklama5
Потврден огласувач
077700107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам